Download pink - bad influence .mp3
Download Michael Jackson-Billie jean * STÁHNOUT MP3 PŘEHRÁT | POSLAT NA MAIL
Chcete ode mě dess ? Tak v tom případě hopněte semka !

Únor 2010

Jupí !!

22. února 2010 v 18:11 | Larasinka
Jak to říct,no jupí ! Mám tu dobrou zprávu,nebudu vás dlouho napínat,blog se nepředává ! Sice mě blogařit nebaví,ale nemůžu si pomoct,furt ,mě to k blogaření táhne.No ale na hory stejně pojedu,jenže stěhování stejně bude,ale naštěstí mám notebook,takže je to v poho.Dneska mi mamka oznámila že si našla novou práci,a měsíčně bude dostávat větší částku peněz než měla,takže internet se neruší ! No jupí,budeme ho mít stále,a to proto že si konečně našla lepší práci,no co říct.
Viki tu se mnou asi zůstane jako spolupracovnice,kiki ted prý nemá čas,no a moc mě to samotnou na blogu nebaví,no rekonstrukce nového blog dodělám,a pak bude přesun,no teda,to byla ta nejlepší zpráva cc sem kdy slyšela,no na hory se těším,tj,ale notebook mi tam s sebou rodiče zakázali,take se mi na těch 14 dní o blog postará Viki,no a co říct,Viki mě poprosila o pomoc s XnaLara,takže sem si ji nainstalovala taky,takže na nový blog který se rekonstruje přibyde i návod.No tak já už běžím,pp.

No tak Ahoj !

19. února 2010 v 18:36 | Wiki.pat
Tak ahoj,no tak tento článek píše Viktorie Patočková,nebojte,eště blog neni můj,jen píšu článek aby jsem se s vámi seznámila.Jsem si všimla na tomto blogu,je docela bordel,až sem se podivila.
Editka mi říkala,že asi před týdnem zakládala nový blog a že tento blog bude přesouvat až ten nový bude dorekonstruvován.No a Editka mi říkala,že za 14 dní jim odpojí internet,a že asi týden od odpojení od internertu jednou na hory,a prý jim nezbívají peníze na internet.Taky mi říkala asi před 4 dny že už jí blogovat nebaví,nějak jsme se zakecaly,a ona tedy pak řekla že Kiki se o ten blog nemůže sama postarat,a pak jsme nějak došli k tomu,jestli mám blog,já říkám že ne,no a ona mi nabídla že mi blog může předat,pokud mě mezi vář přijmete.No doufám že i tu nebudete nadávat,a že mě přijměte trošku milejc,takže prý mám napsat článek.Prej něco o mě atd...
No tak chci jen říct,že se budu snažit alespon trochu s pomocí Editky zrekonstrovovat ten nový blog.
No tak ted trochu popíšu povahu.
Sem náladová,je mi 11 let,sem trošku panovačn,a malinko prdlá.
Sem mistr v pordelu a ve vylejvávání pití.Nejsem vůbec fotogenická,ale za to mi de kreslení xP.
No strašně mám ráda jako pití Shock,sprite a štávy.
No jídlo,sem takowej mini vegoš,ale sbožnuju OMÁČKU kuře na paprice a guláš.
No jinak se každej den přejídám ovocem.Mám ráda styl emo no.A wíc už newm co vám povím,no snad sem na vás neudělala příšernej dojem XD.Tak se mějte hezky,ahojky.

Prosím čtěte !

18. února 2010 v 14:08 | Larasinka |  Avril Lavigne
Chci oznámit,že už se na blog.cz nevrátím.
Důvody,no jak to říct,blogaření už mě nebaví,mám ted úplně jiné zájmy,mám školu,kroužky,jezdím na hory,no prostě už mě asi nikdy neuvidíte.Taky se stěhuju a pojedu někam na hory.No a ICQ si zruším,a založím nové kde nebudu mít vás(nechci si připomínat blog)ale budu tam mít své kamarády ze školy atd.Mno...Asi před půl rokem jsem se poznala s jednou holkou,skamarádily jsme se,ale jen přes chat.Je to docela fajn holka,a blog jí chci přenechat.Ona souhlasila že se o něj postará.Ale jelikož chci aby jste s tím souhlasily že blog bude mít ona,rozhodla jsem vám položit jednu otázku.
Mám blog zrušit a nepřenechat jí ho nebo blog zrušit nemám a mám jí ho předat ?
Podle mě bych jí tento blog ráda přenechala,dohodli jsme se že pokud jí blog přenechám,nebude tam přidávat blbiny a kecy,že tam bude psát užitečné články,a že dessy bude tvořit kiki než se ona dessy tvořit naučí.Email kiki mám,takže ona mě bude informovat,ale jen jendou měsíčně,protože budeme pár dní bez internetu,za 2 týdny se nám pozastaví internet,protože nám nevychází moc peněz,takže se stavím na email až internet budeme mít z5.Na email mi psát můžete,ale to budou psát jen ty nejbližší kamarádi z mého blogu,no přemýšlela jsem že zruším blog,ale pak sem se rozhodla že ho asi přenecám mé kámošce...No řeknu to takhle,blog už mě nebaví,nechci blog mít,ale proto že jsem asi před 2 týdny začala rekonstruovat nový blog,tak sem se rozhodla že jí ho nechám,jen chci aby jste mi odpověděli na tu otázku.No tot vše,mějte se moc pěkně,a až uvidím váš názor,rozhodnu se..

New blog

13. února 2010 v 12:14
Tak,chci jen oznámit,že přesun blogu bude,s kiki jsme si založily blog,a až ho zrekonstrujem,a postavíme ho na nohy,všem ho ukážem a přesuneme SB.Mno zatím vám odkaz nedáme,protože se ten blog ted rekonstruje,až tam uděláme dess,uděláme TR rozcestníky,tak vám to oznámíme a ukážem vám blog,samozdřejmě přesunem SB,až ten náš novej blog bude hotovej,tak na tomto blogu smažem menu,a všude bude napsáno "Přesun blog zde" no nějak tak si to představuju xDD.No tak zatím pp.

Pozastavuji blog .

12. února 2010 v 16:48
Pozastavuju blog,a důvody zní takto:
1) Chci si rozmyslet jestli přesunu blog,protože v tomto blogu mám binec a chci s blogem začít znova,tak že kdyby jsem blog přesunula,byly by tam jen novinky návody a vše by bylo v pořádku...
2)Abych řekla,smazala sem pár článku,a už mě to přestávalo bavit,protože sem před sbou měla eště kupu článků,ptáte se proč mažu články ? Ptže nenajdete nic jinýho než moje kecy ! V rubrikách TR neni nic ! A to protože sem tam měla kraviny nebot jsem místo novinek o TR psala moje kecy ! Mno eště se na tom domluvím s KIKI,když se jí tento nápad zalíbí,přesun blogu bude.

Když přesunu blog,tak to znamená že přezdívky a SB si NECHÁME ! Jen přesunem blog a začnem s psaní článků znovu,pokud se blog přesuně,plánuji tam založit rubriku "Naše kecy" tam by sme vkládali jen věci které se netýkají kolem TR ale komek našich keců ,blábolů.
Samozdřejmě do Rubriky"Naše kecy" nebude zařazen článek o rekonstrukci atd.

Mno ráda usliším váš názor,zatím se mějte .

Oznamuji

12. února 2010 v 13:46 | Larasinka
Tak,cc k tomu říct,
až sem se zděsila,jdu do jediné rubriky a vidím bordel,samí nesmysli atd.
Chci jen oznámit,že se bude mazat ! Nelekněte se co tu je za bordel,ale sou tu samí kecy,bláboly a samí blbosti,když jsem šla do jedinný rubriky,tak tam vidím jen moje kecy,o TR je toho tam málo.Plánuju že udělám rozcestníky atd. ale tohle je děs a zabere to asi dost práce,to že třeba já nwm v listopadu sem měla horečku nebo tak to asi nikoho zajímat nebude,a skoro v každý rubrice jsou jen moje blbý kecy,a to cc by tu mělo být, tu NENI !
Jen oznamuji že je REKONSTRUKCE MENU A RUBRIK,prosím vás ABY JSTE NECHODILI DO RUBRIK,PROTOŽE ODE DNEŠKA TU BUDE MAZÁNÍ A PŘIDÁVÁNÍ ČLÁNKŮ.
Nevím jestli už dnes začnu,ale asi JO !
EŠTĚ JEDNOU,PROSÍM ABY JSTE NELEZLI DO RUBRIK,PROTOŽE SE BUDOU MAZAT ZBYTEČNÉ ČLÁNKY !

Sem s LarouRaider na jednom blogu.

11. února 2010 v 16:20
Ahoj,jen chci oznámit,že jsem s LarouRaider na jednom blogu(jsem moc ráda ptže mi posílá přes ICQ různý programy,a je moc hodná,no je prostě super),blog zatím vypadá takto http://petalara-petrinka.blog.cz/ ,no teda,cc k tomu říct,poprvé mám jen s LarouRaider blog,no dess na blogu je moc hezký,a tady na tomto blogu se dess bude měnit začátkem března,no zatím se mějte,papa.

Hélp xDD

11. února 2010 v 12:04 Otázky
Mno zas takowí help to neni,ae mám otázku,já když hraju TR:U (už je vyluštěno) tak by jsem tam ráda něco nahrála,nevíte čím nebo jakým programem by jsem mohla nahrát když hraju laru ?
Nemyslím jako kameru,ale třeba když koukám na youtube,tak tam někdy vidím jak někdo nahrál laru když jí hraje,mno a já sem takowej zaostalec xDD Díky moc.

Video-Angelina Jolie Tomb Raider

11. února 2010 v 11:38 Larasinky tvorby
Tak,mám momentálně sony vegas 9,jelikož nemůžu sehnat do něj češtinu,a moc s ním neumím (mám ho na 19 dní ) tak jsem si zatím nainstalovala novej movie maker,aby jsem řekla pro začátečníky je docela dobrej,někdy do budoucna počítám s tím,že si nainstaluju sony vegas 8,i s keygenem atd.,no a takhle to dopadlo když sem si pohrála s movie maker :

Nové SB

10. února 2010 v 14:35
Ano !
Máme nové SB, je to tento blog http://trparadise.blog.cz/ , na blogu jsou 3,teda alespon myslím ptže mají v menu napsáno- Croftka,Tomb Raider a Kajko,takže všem třem udělám ikonku za spřátelení a dohromady jim udělám diplom,jen potřebuji vědět jejich oblíbené barvy atd.
už jsem jim napsala na blog at vyplní Ják.alanor a blog-Spřátelení,Tomb Raider už to vyplnil,ale aby sem mohla udělat ikonku Croftici a Kajkovi potřebuju vědět i jejich oblíbené barvy atd. ...
Jinak jsem moc ráda že jsou mími SB,eště jednou moc děkuji ...

ICQ 7-informace,barva

7. února 2010 v 23:19 | Larasinka |  Noviny
ICQ 7 je nejnovější ICQ,podle mě je mnohem lepší než ICQ 6.5 a předchozí ...
ICQ 7 je podle mě i vzhledově vylepšený a mnohem hezčí než ICQ 6.5 .
Tady je screen ( rozmazené písmena jsou tam aby jste nevěděli mé kontakty )

Podle mě je mnohem lepší i vzhledově i ovádáním.
Nasavení najdete Nabídka-Moje nástroje-nastavení.
"Nabídka nemá jen "Moje nabídka",zde uvidíte co je vše v "Nabídce" :
Nabídka-Kontaky-Přidat kontakt
-Přidat skupinu
-Imporovat kontakty...
-Historie zpráv
-Přijaté soubory
-Spravovat seznamy soukromí :
-Neviditelný...
-Blokovat...
-Moje nástroje-Upravit profil
-Nastavení...
-Změnit heslo...
-ICQ-Otevřít zony ICQ
-Otevřít ICQ.com
-Připojit se k diskuzní místnosti
-Odeslat komentář

-Nápověda-Získat nápovědu
-O aplikaci ICQ...

-Přihlásit se jako (pokud jste odhlášeni,tak na to budete moc kliknout)

-Odhlásit uživatele "Vaše přezdívka"

-Konec
Tohle vše najdete v nabídce ICQ 7.

Od Kaki LC

6. února 2010 v 10:20 Něco od vás
Dáreček za nejsmutnějdší bublinku od Kaki LC

Děkuji moc,je to nádherné ...

New dess

3. února 2010 v 19:19 | alanor
Vyrobila sem new dess doufám že se líbí,jak dlouho bude na blogu to se uvidi.Zatím se mějte.

Nefunguje obraz

3. února 2010 v 13:53 Otázky
Nojo,a je to tu...
Mám o5 smůlu,nefunguje mi video v programu.
Video si stáhnu z YOUTUBE,ale když ho stáhnu jde obraz vše,dám ho do programu sony vegas 9 a nefungue obraz(no jinak k tomu sony vegas,mám ho na 30 dni :(),prostě to video vložím do sony vegas,dám play,a obraz se nezobeŕazuje ,jen zvuk videa slyším,nechápu proč,přitom v notebooku mám dost místa na sony vegas 9,prosím pokud někdo ví proč,at prosím písne...

Hélp xDDD...

2. února 2010 v 15:40 Otázky
Ahoj,ták sem se rozhodla na sony vegas,chci 8 (pokud možno i 9 xDD) jenže když nainstaluju,mám keygen vše,zadám vše,a u toho posledního mě to nechce pustit,takže by sem to musela mít na 30 dní,což neci X(, na ulozto.cz vkládají někdy blbosti ,a pak třeba nestáhnu sony vegas ale nějakou kravinu,pokud to umíte a máte čas,tak mi to pls vysvětlete pokud možno napište návod i s klíči na email - larasik@seznam.cz mno ae asi se wám do toho chtít nebude,mno tk budu ráda když mi do komentářů pošlete nějaký spolehlivý návod na sony vegas (8 nebo 9),ptže mi to moc nejde,mno snad se nějaká pomoc najde...