Download pink - bad influence .mp3
Download Michael Jackson-Billie jean * STÁHNOUT MP3 PŘEHRÁT | POSLAT NA MAIL
Chcete ode mě dess ? Tak v tom případě hopněte semka !

Listopad 2009

Vánoční soutěž !...xD

30. listopadu 2009 v 17:46 Soutěže
Tak mám tu provás soutěž,vánoční,...
Ptž už nastane další měsíc,a taky ptž jsou vánoce.

1)Přesně za kolik dnů jsou vánoce ( je 30.listopadu) ?
2)Na jaké místo stromu se dává vánoční hvězda?
3)Jaká byla tato neděle ? (29.listopadu) _ _ V_ _ _ N_ a také kolikátá ? (1,2,3,4...)
4)Co rozdává Ježíšek ?
5)Kam to dává Ježíšek?
6)Přišel k nám bílý kůn,zalehl nám celý dvůr, cc to je ?
Toto nepatří k soutěži,sice se za to vyhrává taky diplomek,ale je to dobrovolná soutěž jen tak pro zábavu.Ale když toto (obrázek)uděláte připočtou se vám body k soutěži nahoře.Ale eště jednou,tohle je jen dobrovolné,ten obrázek dělat nemusíte,více se dozvíte pod ním.
Ulož te si to,a NAMAUJTE cestu , těch písmenek si nevšímejte,až namalujete cestičku,pošle te mi to na email larasik@seznam.cz .Kdo to bude mít vše zprávně vyhrává,a ten obrázekten kdo mi tento obrázek emailem pošle,a kdon to bude mít zprávnou cestou a také moc hezky udělané,získává 5bodů navíc za snahu ! Tak soutěž začíná .... chvilka napětí xD... "TEĎ!"

Jak nainstalovat písmo neboli font .

29. listopadu 2009 v 16:16 Noviny
1)Nejdříve si si stáhněte písmo,které můžete stáhnout tady nebo tady .
(Nejraději používám ten první odkaz,je tam asi přes 1000 fontů(písmenek) a obrázkvých fontů .
Screen-
2)Až stáhnete a uložíte,musíte to rozbalit (já to rozbaluji ve Winzipu ,pokud s ním neumíte,tak pokud je soubor ve formátu Winzip,klikněte pravým tlačítkem myši na soubor,dáte Winzip-Extract to here pak se vám ukáže tabulka a vy dáte Use evaulation Version a pak jen rozbalený soubor dáte do složky nebo na plochu,až bude na ploche(nebo ve sožce),měla by se vám ukázat tato ikonka pokud jste to zprávně rozbalili
3)Takže otevřete ovládací panely(jsou ve Start)
Dáte složku "Písma"
a tam nainstalovat nové písmo
A je to,jo pokud chcete zkratku stačí to písmo chytit a přetáhnout mezi ty ostatní písmenka , snad to půjde ,kdyby něco písněte sem do komentáře,ODEPISUJI TAKÉ DO KOMENTÁŘE ! Nikam jinam neodepisuji ohledně tématu.

Návod jak nainstalovat Adobe Photoshop CS2

29. listopadu 2009 v 12:14 Adobe Photoshop CS2
Jelikož už jsi nepamatuji všechny tabulky,a cc máte v těch tabulkách odkliknout tak jsem použila jeden návod z Googlu.

1)Nejprve si stáhněte Adobe Photoshop CS2 http://ftp4.stahuj.cz .
TADY je ten návod.

P.S. Jak nainstalovat do A.P. CS2 češtinu nebo šablonu,to se dozvíte v rubrice Adobe Photoshop CS2.

Adobe photoshop CS2 návod

28. listopadu 2009 v 20:18 Adobe Photoshop CS2
Ano , jak vidíte návod,návod je jak nainstalovat češtinu do adobe photoshop CS2 a jak nainstalovat šablony,které vypadají třeba takto :
( Jak nainstalovat češtinu to jsem zjistila na googlu,a jak nainstalovat šablonu to jsem zjistila od Lucíka xD )
Tak začneme z češtinou ...
Adobe Photoshop CS2 čeština download kliněte a stáhnete češtinu,to ovšem neni vše ...
Pak uložený soubor rozbalíte(já to rozbaluji ve winzipu Stáhnout WinZip 14.0 Build 8652 , už se mě LucaTHko ptala jak se s ním pracuje,takže kdyby někdo nevěděl,až bude nainstalovaný,pokud zabalený soubor v ikonce winzipu,kliknete na češtinu pravým tlačítkem myši,na WinZip-Extract to here,až se vám otevře program dáte "Use Evaluation Version" a pak se vám ukáže to cc jste rozbalovali,ted jsme u češtiny takže se vám ukážou dva soubory jménem:tw10428 a tw12508, ty přetáhnete ne plochu,otevřete "Tento počítač(pokud máte Windows Vista tak "Počítač") dáte "Místní Disk (C:)-Program Files-Adobe-Adobe Photoshop CS2-Required a tam tu češtinu(tw10428 a tw12508) dáte, a vymažete en_US(já jsem je po jistotu nesmazala a dala do složky s TR xD ) eště jeden soubor,nepamatuji si název ale myslím že to byl s koncovkou EN nebo US, pak spustíte Adobe Photoshop CS2 a bude to v češtině,pokud se vyskytne nějaká chyba,tak budete muset od znova,nebo mi napište semka do komentíků.

Ted jdeme na ty šablonky ...
Stáhněte si tady nebo tady nějakou šablonku,(kliknete na obrázek a dáte download) , až bude rozbalíte(o5 rozbaluji to také ve winzipu) pak otevřete "Tento počíač(pokud máte Windows vista tak "Počítač")dáte Místní Disk (C:)-Program Files-Adobe-Adobe Photoshop CS2(šablony platí i pro CS3 i pro CS4) pokud máte i složky v češtině(což já ne) tak dáte "Přednastavení" (En-Presets)
Stopy štětce nebo štětec(podle toho jestli máte CS2 nebo CS3) tedy Stopy štětce nebo štětec(En-Brushes)a tam vložíte . Pokud by ste začátečník a nwte od kud vložíte tuto šablonu,tak od ikonky štětce... pokud nebudete ohledně šablony něco vědět,tak písněte,a já vám odpovím TADY u komentářů ! xD, snad vám to půjde,mě to tedy de .Tak se mějte.

Ahoj lidičky...prominte za blbou zprávičku

28. listopadu 2009 v 15:04
Já by jsem se moc chtěla omluvit,že jsem napsala "Asi konec" přemýšlela jsem o tom,a bez bločku nevydržím,ale stejně se můžete zapsat do třídění SB DO 5.prosince ! To neodvolávám . Ale budu tvořit video z tohoto videa http://www.youtube.com/watch?v=g9EjV_hGJdk a z tohoto http://www.youtube.com/watch?v=BJzsTg-uRO4&feature=related tak se máte na cc těšit !

Asi konec :'( ...

28. listopadu 2009 v 11:33
Ahoj lidi :'( ,
asi bude konec blogu...
1)Plno SB se nezapsalo do třídění SB...
A když ne... tak de vidět že můj blog nenavštěvují,a k čemu píšu články,k čemu ?
Pokud se všichni mé SB do 5.prosince nezapíšete,bude asi konec . Já nechci stratit mé SB .

Prosím poradte...

27. listopadu 2009 v 13:24 Otázky
Prosím vás...
Mám Adobe Photoshop CS2 už i v češtině,nwm jak tam dát takové ty kytičky, atd. prostě ty efektíky,kdo mi řekne nějakou radu navic budu eště víc ráda !

Je to amaterský level v podobě TR:9

26. listopadu 2009 v 22:42 Tomb raider 9
Achoj lidičky...
Jelikož...už nemám v PC TR:U a TR:A ptž se mi ten notebook sekal... tak hraju amatersky levely,a našla jsem ´tam level , s larou od TR:9, nemá zbraně... prší tam.. je to les... a hned na začátku na mě vylítl had... ale nevěděla jsem jak ho zabít,asi tam má lara nějakou tu zbran najít... http://trle.net/sc/search.php tady to je, je to od Philip Reinking a level se jmenuje takto TR Anniversary Retold - Part 2 Prequel snad se vám to bude líbit...tak papa.

Amaterský levli

26. listopadu 2009 v 16:14
Prosím vás,poprvé hraju amaterské leveli,nwm jak se daj sebrat věci,nebo jak vyšplhat na tyč... poradíte mi jak se to dělá? P.S.Děkuji za všechny rady xD

Pro všdchny má SB

25. listopadu 2009 v 23:15 Něco pro vás
Tohle video je věnováno mím SB,každé SB tam má kousek hudby,jelukož mě furt nebavilo ty kousky hudby tam dávat,a zkracovat,tak jsem tam pak dala na celé video Michaela Jacksona-Beat it.
Trvá to 5 minut...oběvila se mi tam chybička a je na konci černá plocha která trvá 1 minutku...a u každého eSBénka je proslov,tak si to stopněte,a na konci máte také proslov,ten je pro všechny,snad se vám bude líbit,a prosím vás,když jsem obíhala SB a byla jsem zrovna u Lucíka,tak jsem měla dost času,všimla jsem si že má hodně SB a šla jsem se juknout na jejich blogy,u jednoho jsem našla článek "Pomozte mi,jelikož nemám hry TR,tak by jsem prosila o pomoc...." už si to nepamatuju přesně,ale napsala jsem tam komentík,a požádala jsem o SB,odepsala mi že jo , a že bude ráda když jí pomohu,ale než jsem k ní písla komentík,tak jsem řádila na blogu na nastavení,a nastavila jsem aby každé SB když píše,aby se mu tam automaticky ukázal avatar a přrzdívka kterou má dotičný v Profilu,ale může si u komentíku napsat jiné jméno,ta holka si toho nevšimla,a nezadala blog,a já ted nwm kde je její blog,a prosím vás,kdyby jste věděli kdo to je,tak písněte její adresu blogu,samozdřejmě se vám odměním,děkui moc,papa.P.S. dejte si to prosím na blogísek...díky.


Moje videa

25. listopadu 2009 v 2:21 Larasinky tvorby

Mám nové tvorby,jsou to videa,první je s módama,a druhé je takovej remix(TR:U Lara vs DG)akorát je tam mini ukázka , kterou jsem vzala od Lufíkova videa,ale samozdřejmě,ta ukázka neni její tvorba,to je přece jak DG vybouchne dům lary,já jsem tu ukázku nemohla najít,tak jsem si jí vypůjčila,ale hned jak jí najdu tak to změním,nebojte xD.Napište komentík,papa.Video je už upraveno , zde je !Bohužel nechtělo se mi to video tady načíst,tak prosím prosím jukněte se na něj a napište komentík,moc moc moc prosím,díky papa.
Zánět hrtanu

24. listopadu 2009 v 12:14
Dostala jsem zánět hrtanub :( a budu tady celý den,takže do školy chodit nebudu,řekl mi to i doktor že 2 dny nemám chodit do školi,a hlasujte prosím prosím v soutěži o nej. Wall .

Máme 2 new SBé!

23. listopadu 2009 v 17:35
Jupí,máme new SB,divísek a ? lara-croft-tr ale nenapísla tam bloog,a nwm kde sem ho našla,takže kdyby někdo věděl její blog,tak at sem písne,papa.

3 kolo wallů !

22. listopadu 2009 v 20:38 Soutěže
Tak je vyhodnoceno!
Bohužel je mi líto,ale Hayley vypadl ! Ale soutěž de dál, a je to jen hra ! Tak se tady snad zlobit nebudem ! Prostě je to na lidech,oni určili názor,mno deme se juknout na výsledky :
Bohužel vypadl Hayley s tímto wallpaperem.

Tady je diplomek pro Hayley... :

1)
2)
3)
4)
Hlasujte do 30.listopadu

Dess na obědnávku

22. listopadu 2009 v 15:36
Ahoj lidičky,
doma se strašně nudím,a vyrobila jsem dess,a chci ho se dát a kdyby měl někdo zájem a htěl by ho na blog tak at si ho klído obědná,ale asi předpokládám že nikdo zájem mít nebude xD,dess je z mé dílny,pokud sháníte vánoční dess a nemáte suprovej program a chcete si ho obědnat tak udělejte tohle:
1)přezdívku
2)blog
3)Ano chci tento dess
4)email
a já vám ho přes email pošlu,samozdřejmě může být jen jeden zájemce.
Takto vypadá,ale asi o něj zájem nebude xD.

Pomoc

21. listopadu 2009 v 20:30 | k.alanor
ahojky všichni potřebovala bych pomoc stahla sem si textmod program na oblečky a pote sem si stahla i obleček shairla do tru take to textmodu jenomže ja nevím jak se s tím pracuje a proto bych se chtela zeptat jestli nekdo neumí s temito oblečky pracovat a jestli by vy nevysvětlil jak bych ten oblecek vložila do hry budu moc vdečna vsem za pomoc mějte se hezky P.S.:kdybyste vedeli neco tak napiste do komentů

Jak udělat módy

21. listopadu 2009 v 11:56 Xna lara
Tak,kiki(k.alanor) neví jak dělat módy tak sem píšu návod.
Já ty módy dělám v tomto programu . Neni to ns všechno ale dou se tam přebarvit jednotlivé části a přidat obrázky,prostě všechno.
Vemte si Lařino tričko,pro naučení budu pracovat např se zelenou(vy si vyberte jakoukoliv barvu)
¨1)


2)
můžete ty barvy ředit.
3)

Pokud chtete,aby strany trička byly v jiné barvě,musíte vzít šipku,a obtáhnout to cc chcete dát do jiné barvy,lepší možnost je že vezmete tu hůlku,a kliknete na tu věc,cc chcete zobrazit,ale tato možnost někdy nefunguje,je to docela blbý program,ale já s ním ráda pracuju,
4)
Pak změníte barvu toho cc jste si obtáhli,já dám např černou,postupujte podle obrázku.
5)

Můžete tam dát obrázek,dáte toho panáčka v horním menu,z prava 4 nebo 5,a hrajete si s tabulkou,a přijdete na to,pokud ne,tak mi napište komentř a já vám to písnu.
tady je to podrobnější,označíte se tam kde chcete zobrazit obrázek a pak si hrajete s tabulkou.
pokud něco budeš(te) potřebovat písněte a já vám pomůžu(tedy pokud budu vědět) ale jiný program nemam takže se neezlobte,kdyby se vám tento program nelíbyl najděte si lepší návod,,papa.

Dess je hotov

21. listopadu 2009 v 0:03
No huráá,snad se dess líbí,není to dess,ale jenom takové jednoduchén pozadí stránky,zatím než najdu něco super,takže tohle je jen dess na chvíly,dokud nenajdu něco super.

Omluva pro Missis croft

20. listopadu 2009 v 20:46
Ahojky,našla jsem si na googlu súpa obrázek,s TR:A,a pak mi terka řekla že ten dess kopíruju,nejdřív sem to nepochopila, a pak mi poslala tohle http://misscroft.blog.cz/0810/desingy-blogu tenhle dess už měla Missis Croft,takže se omlouvám,ale když sem se s ní seznámila tak měla dess s TR:AOD a tamten před tím(to vím od terky),a já o tom nevěděla,takže díky terce za upozornění a omlouvám se Missis Croft , tak du rekonstruoat,papa lidi. xD

REKONSTRUKCE !

20. listopadu 2009 v 19:10
REKONSTRUKCE !!!